Umowa partenrska z RC Ivano-Frankivsk - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Umowa partenrska z RC Ivano-Frankivsk

Co robimy
 
 
 
 

W piątek 6 czerwca 2014 r. w naszym Klubie została podpisana umowa partnerska pomiędzy RC Lublin Stare Miasto, a  RC Ivano-Frankivskiem. Na uroczystość przybyli z Ukrainy nasi Koledzy z klubu partnerskiego: Volodymyr Bondarenko - prezydent-elekt oraz Yaroslav Sarapin - sekretarz - , a także Miroslav Galiuk.

Późnym popołudniem w obecności oficera dystryktalnego – Włodzimierza Bentkowskiego oraz przewodniczącego Komitetu Polska – Ukraina - Ryszarda Łuczyna – umowa została podpisana przez Prezydent RC Lublin Stare Miasto – Małgorzatę J. Wllaume i Prezydenta-elekta Volodymyra Bondarenkę oraz przez Ryszarda Łuczyna. Po części oficjalnej Goście i członkowie klubu długo jeszcze rozmawiali podczas uroczystej kolacji o naszych klubowych planach oraz o zawiłościach aktualnego położenia Ukrainy.
Następnego dnia Goście zwiedzili Nałęczów, po którym oprowadzał Edward Wrótniak, nasz skarbnik, a na zakończenie zaproszeni przez Edwarda przyjechaliśmy do  domu, w którym oczekiwała nas Halina, żona naszego kolegi. Spędziliśmy tam bardzo miło czas, po czym Koledzy z Ukrainy podziękowali za przyjęcie i ruszyli w powrotną drogę do Ivano-Frankivska.

 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego