Konferencja Dystryktu 2230 w Gdyni wczerwcu 2016 r. - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konferencja Dystryktu 2230 w Gdyni wczerwcu 2016 r.

Co robimy
 
 
 
 

W dniach 17-19 czerwca 2016 roku  w Gdyni odbyła się ostatnia Konferencja, kończąca 19 letnią historię Dystryktu 2230 RI Białoruś Polska Ukraina. W uroczystościach nasz Klub reprezentowała Prezydent Danuta Kędzierska i Sekretarz Jadwiga Tatara.
Wydarzenie rozpoczęła piątkowa parada rotariańska, prowadzona przez Orkiestrę Wojskową Straży Granicznej. Barwny korowód Rotarian przeszedł bulwarem nadmorskim do Skweru Kościuszki gdzie na płycie – pomniku Marynarza Polskiego – Rotarianie oraz towarzyszący im Związek Piłsudczyków RP, złożyli wieńce kwiatów w ramach obchodów Dni Morza. Obrady Konferencji, rozpoczęły się w sobotę o godz. 10.00.  Gubernator Barbara Pawlisz powitała zgromadzonych oraz zaproszonych gości. Po odegraniu Hymnu Rotary głos zabierali goście: wiceprezydent miasta Gdyni Michał Guć, Reprezentantka Prezydenta RI PDG Yolanda Wycoco oraz DGE Gerhard Logters, Richard Pyritz, Shlomo Bronher, PDG Eric Jens Rassmunsen, PDG Vygintas Grynis, Gubernator Lions Clubs International Zdzisław Ryszkowski. Goście składali gratulacje z okazji Konferencji podsumowującej miniony rok oraz zamykającej historię wspólnego Dystryktu 2230. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja i zabawa. W niedzielny poranek chętni popłynęli w rejs statkiem Pirat z Gdyni do Sopotu na gry miejskie i zwiedzanie Sopotu.
Przeżyliśmy niezapomniane chwile , które na długo pozostaną w naszej pamięci. Organizatorom dziękujemy za trud przygotowania, za profesjonalizm, za wspaniały program i atmosferę. Dziękujemy za wspaniały rok Pani Gubernator Basi Pawlisz. Dziękujemy za nieustający uśmiech i życzliwość .

Danuta Kędzierska

 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego