Na uroczystości przekazania władzy przyjęliśmy nowego członka naszego klubu - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Na uroczystości przekazania władzy przyjęliśmy nowego członka naszego klubu

Co robimy
 
 
 
 

Władzę w roku Rotariańskim 2009/2010 w naszym klubie RC Lublin Stare Miasto objął Sławek Wyspiański. Swoją kadencję prezydencką zakończył Grzegorz Wilczyński, który aktualnie piastuje funkcję sekretarza klubu.

Nasz klub powiększył się o kolejnego członka. Jest nim Danusia Kędzierska
- regionalny dyrektor sprzedaży korporacyjnej w firmie ubezpieczeniowej Warta w Lublinie. Oficjalne przyjęcie Danusi w szeregi naszego klubu odbyło się przy okazji uroczystości przekazania władzy w lubelskich klubach Rotary. Sponsorem, czyli Rotarianinem który rekomedował Danusię na członka klubu, jest Andrzej Bondyra - nasz aktualny prezydent elekt. Szczegółową filmową relację z uroczystości i autoprezentację Danusi  możecie znaleźć na filmie poniżej. Droga Danusi do naszego klubu wymagała cierpliwości, gdyż od paździenika ub. r. była członkiem prowizorycznym. Dopiero po przypięciu znaczka Rotary stała sie pełnoprawanym Rotarianinem.

Uroczystości przekazania władzy prowadził nasz past prezydent (2007/2008) - Andrzej Boublej. Impreza miała miejsce 26 czerwca br. w restauracji Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego