Uroczystość przekazania władzy w lubelskich klubach Rotary - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Uroczystość przekazania władzy w lubelskich klubach Rotary

Co robimy
 
 
 
 
Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie

Do Mariny Mirka Augustyniaka (członka naszego klubu) nad Zalewem Zemborzyckim przybyło kilkudziesięciu lubelskich Rotarian z osobami towarzyszącymi. Reprezentowane były wszystkie kluby - a jest ich w Lublinie aż pięć.
Uroczystości swoją obecnością uświetnili: Wojciech Brochwicz-Lewiński - gubernator nominat (RC Warszawa City) oraz Adam Wasilewski - prezydent Lublina (RC Lublin Centrum).

I tak w poszczególnych klubach prezydencką władzę objęli po ustępujących prezydentach:

  • Inner Wheel - Małgorzata Świątkowska od Barbary Orłowskiej

  • RC Lublin - Jacek Wit-Michałowski od Dariusza Błaszczyka

  • RC Lublin Centrum - Zbigniew Miazga od Stanisawa Gila (na zdjęciu na lewo)

  • RC Lublin-Stare Miasto - Andrzej Boublej od Artura Sienkiewicza

  • Rotaract Lublin - Joanna Przychoda od Jacka Świecy.

Ważnym akcentem w czasie uroczystości było wręczenie Jackowi Osowskiemu przez gubernatora nominata dystryktalnej nagrody za zorganizowanie wizyty prezydenta RI w Polsce w ub. r. Gwoli przypomnienia - nagrody te otrzymali również - ze strony francuskiej: Marcel Stefański i Eduard Lezon oraz ze strony polskiej poza J. Osowskim - Janusz Laskowski - szef komitetu Polska-Francja.

Impreza upłynęła w przyjaznej atmosferze i przy ładnej pogodzie. Jak podkreślił Wojciech Brochwicz w swojej mowie - klubom lubelskim szczęście sprzyja - nawet pogoda. Rano padało u tu godzinę przed imprezą wyszło słońce.

Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego