Przekazanie władzy w lubelskich klubach Rotary 2013 - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Przekazanie władzy w lubelskich klubach Rotary 2013

Co robimy
 
 
 
 

Lubelscy rotarianie spotkali się 27 czerwca o godz. 16.00 nad Zalewem Zemborzyckim w „Portofolio” przy ul. Krężnickiej 94. Tradycyjnie aktualni prezydenci Klubów przekazali służbę swoim następcom. W naszym klubie władzę prezydencką z rąk Edwarda Wrórniaka odebrała Małgorzata Willaume. Odbyła się też miła uroczystość. Do Rodziny Rotariańskiej został przyjęty nowy członek RC Lublin Stare Miasto – Jarosław Palak. Pozostałe funkcję w nowej kadencji 2013/2014 sprawują: Grzegorz Wilczyński - sekretarz, Edward Wrótniak - skarbnik i Sławek Wyspiański - CICO.

Nowym prezydentem naszego klubu: RC Lublin Stare Miasto została Małgorzata Julia Willaume, która z rąk ustępującego z funkcji Edwarda Wróniaka otrzymała insygnia władzy.

Nowym członkiem naszego Klubu została Jarosław Palak, który otrzymał z rąk ustępującego Prezydenta  pamiątkowy dyplom, a także znaczek rotariański.


Należy nadmienić, iż nasz klub - RC Lublin Stare Miasto - jest jedynym koedukacyjnym klubem w Lublinie. Znalazło to też swój symboliczny wymiar w akcie przekazania władzy z rąk Edwarda na ręce Małgorzaty.

Po części oficjalnej zasiedliśmy do suto zastawionych stołów, aby delektować się wyśmienitymi potrawami, przygotowanymi przez restaurację Portfolio, raczyć się dobrym czerwonym winem i dyskutować o ambitnych planach na kolejny rotariański rok. Atmosfera spotkania, z resztą jak zwykle u Rotarian, była przyjacielska.

 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego