Przekazanie władzy w lubelskich klubach Rotary 2011 - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Przekazanie władzy w lubelskich klubach Rotary 2011

Co robimy
 
 
 
 

22 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w lubelskich klubach Rotary, których jest aż pięć. Już tradycyjnie spotkaliśmy się w piątkowe popołudnie w Tawernie Marina nad Zalewem Zemborzyckim u naszego klubowego kolegi Mirka Augustyniaka.


Nowym prezydentem naszego klubu: RC Lublin - Stare Miasto  został Edward Wrótniak, który z rąk ustępującej z funkcji Jolanty Ślązak–Chabros otrzymał insygnia władzy.


Nowym członkiem naszego Klubu została Jadwiga Tatara, która otrzymała z rąk ustępującej Pani Prezydent  pamiątkowy dyplom, a także znaczek rotariański.


Należy nadmienić, iż nasz klub - RC Lublin Stare Miasto - jest jedynym koedukacyjnym klubem w Lublinie. Znalazło to też swój symboliczny wymiar w akcie przekazania władzy z pięknych rąk Joli na ręce Edwarda, którego jako sekretarz będzie wspomagać Małgorzata Willaume.

Uroczystości towarzyszyła aukcja zdjęć przygotowana przez lubelski RotarAct. A po części oficjalnej zasiedliśmy do suto zastawionych stołów, aby delektować się wyśmienitymi potrawami, przygotowanymi przez restaurację Marina, raczyć się dobrym czerwonym winem i dyskutować o ambitnych planach na kolejny rotariański rok. Atmosfera spotkania, z resztą jak zwykle u Rotarian, była przyjacielska.

 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego