Piknik Rotary nad Zalewem Zemborzyckim 2009 - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Piknik Rotary nad Zalewem Zemborzyckim 2009

Co robimy
 
 
 
 

Nasz klub RC Lublin Stare Miasto już po raz kolejny zorganizował Piknik Rotariański dla środowiska lubelskim Rotarian i naszych przyjaciół. Impreza już po raz trzeci odbyła się w Marinie nad Zalewem Zemborzyckim 30 sierpnia br. w godzianch popołudniowych. W tym roku w odpowiedzi na sugestie przyjaciół z innych klubów przesunęliśmy piknik z połowy sierpnia na koniec wakacji. Rosnąca z roku na rok frekwencja świadczy, iż taka forma intergracji naszego środowiska jest jak najbardziej trafiona - w tym roku zaszczyciło nas swoją obecności blisko 60 gości. Poza gorącymi dyskusjami, daniami z grilla, piwem i wybornymi nalewakmi Mirka Augustyniaka - gospodarza Mariny i członka RC Lublin Stare Miasto - było też szereg innych atrakcji. Można było postrzelać z prawdziwego łuku do słomianej tarczy, wziąż udział w zawodach sumo czy też potańczyć. Ponadto RC Lublin Centrum zorganizował sprzedaż Unidukatów, z których dochód jest przeznaczony dla Szkoły Muzycznej im. Paula Harrisa.

Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie

Pokaż Spływ kajakowy 2009 na większej mapie

Tegoroczną edycję cyklicznego Pikniku Rotariańskiego udało się wzbogacić o nowy i bardzo fajny element. Otóż w niedzielę rano zorganizowaliśmy Pierwszy Rotariański Spływ Kajakowy po Bystrzycy i Zalewie Zemborzyckim. Zabawa i relaks były wyborne. Wszystkich 14 uczestników spływu było bardzo zadowolonych. Na zakończenie odbył się tradycyjny chrzest wioślarski - osoby, które brały pierwszy raz w takiej imprezie - Mela, komandor spływu, potraktowała pagajem w tylną część ciała. Na pewno za rok powtórzymy to udane przedsięwzięcie przy okazji kolejnego Pikniku Ratoriańskiego. Krótki filmowy reportaż ze spływu możecie zobaczyć na filmie, a trasę na mapce pod tekstem.

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego