Piknik Rotary nad Zalewem Zemborzyckim 2007 - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Piknik Rotary nad Zalewem Zemborzyckim 2007

Co robimy
 
 
 
 
Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie

Jak na pierwszy raz piknik był rzeczywiście udany. Pomimo wakacji na plenerową imprezę, organizowaną przez nasz klub, przybyło aż 21 rodzin. Gościem była nawet dziewczyna z Holandii, która akurat przebywała na campingu w Marinie i ściągnęła ją fajna atmosfera i mili ludzie. Musimy się pochwalić, iż całość zorganizowaliśmy własnym sumptem rękami naszych klubowiczów. I tak produkty dostarczył Mirek Augustyniak, grillował Grzesio Wilczyński, bigos serwował Artur Sienkiewicz, piwo polewał Sławek Wyspiański, kasy pilnował Tadzio Walasek, a menu i cennik ustalał oraz nad całością czuwał Andrzej Boublej. Szczególnie cieszymy sie z faktu, że piknik był rzeczywiście imprezą rodzinną. Najmłodszy jego uczestnik - Madzia ma 3 lata. Byli uczniowie, studenci no i oczywiście dorośli.

A na koniec było prawdziwe, wielkie ognisko i dzikie tańce przy porywającej ukraińskiej muzyce ludowej. Ci, którzy doczekali do tego momentu, nie mogli ustać w miejscu. Nogi same rwały się do tańca. Anna - nasz gość z Holandii - była zachwycona tą eksplozją spontaniczności i pozytywnej energii. Mamy nadzieję, iż choć trochę atmosferę pikniku udało się oddać na zdjęciach i filmikach, które można obejrzeć na tej stronie. Na zdjęciu powyżej widać wspomniane już tańce przy ognisku, a na filmie obok konkurs narciarski. Scigają się zespoły z RC Lublin (kieruje Jacek Wit-Michałowski) oraz  RC Lublin-Stare Miasto (liderem zespołu jest Andrzej Bondyra). Zachęcamy od obejrzenia pozostałych zdjęć i filmów z pikniku.
Podsumowując naszą imprezę możemy stwierdzić, że miło spędziliśmy środowe popołudnie (15 sierpnia br.) i co najważniejsze zebraliśmy środki na ufundowanie wyprawek dla dzieci z ubogich rodzin. Za rok na pewno wrócimy do idei rotariańskiego pikniku i liczymy, iż uda się zebrać jeszcze więcej śrdoków na charytatywny cel oraz w fajnym towarzystwie miło spędzić czas.

Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego