Nasza kandydatka jedzie do USA - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nasza kandydatka jedzie do USA

Co robimy
 
 
 
 
Co to jest Rotary, Rotary, Rotary Lublin, Rotary w Lublinie, Rotary w Polsce, Rotary na Lubelszczyźnie, Lubelskie Rotary, Lubelscy Rotarianie

Milena Rachid Chehab

Komisja kwalifikacyjna GSE po przesłuchaniu licznych kandydatów postanowiła skierować na wyjazd do Oklahomy w USA kandydatkę, desygnowaną przez nasz klub RC Lublin-Stare Miasto - Milenę Rachid Chehab. Poza Mileną wybrano jeszcze trzy osoby na wyjazd do USA oraz cztery na wyjazd do Australii. Z naszego regionu poza Mileną zakwalifikaowała się Monika Smarzewska, desygnowana przez RC Biała Podlaska. Staże zagraniczne odbędą się w I połowie 2008 r. Komisja GSE obradowała 16.12.2007 r. w składzie: Elżbieta Puławska - Przewodnicząca Podkomitetu GSE, Jerzy  Korczyński - Przedowniczący Komitetu RF, Andrzej Ludek - PDG, Wojciech Brochwicz-Lewiński - DGN, Jacek Skłodowski - lider grupy GSE do Oklahomy, Janusz Potępa - lider grupy GSE do Australii.

Milena ma 24 lata. Jest studentką i dziennikarką. Aktualnie współpracuje z tygodnikiem "Przekrój". Współpracowała również z tygodnikami "Newswek" i "Ozon". Pochodzi z Lublina. Tutaj w latach 2002-2004 studiowała Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne na Katolickim Uniwersytetcie Lubelskim (1. i 2. rok studiów). Obecnie kończy ten kierunek na Uniwersytecie Warszawskim. W 2006 roku studiowała Creative Writing and Media & Cultural  Studies na Kingston University w Londynie.

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego