Charter Night 2011 - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Charter Night 2011

Co robimy
 
 
 
 
 
 

W sobotę 5 lutego w hotelu Mercure Unia w Lublinie zgromadzili się licznie lubelscy Rotarianie wraz ze swymi przyjaciółmi i gośćmi. Jak co roku, w rocznicę charter day Klubu Rotary Lublin Stare Miasto  spotykamy się, by bawić się, rozmawiać, dzielić się z innymi.

Przybyli - Koleżanki i Koledzy z najstarszego klubu lubelskiego RC Lublin , z RC Lublin Centrum , Panie z  Inner Wheel, goście z Kazimierza Dolnego, no i my z RC Lublin Stare Miasto. Otwarcia balu dokonali prezydenci klubów, życząc 6-letniemu już „beniaminkowi” lubelskiemu następnych szczęśliwych lat, co przyjęliśmy z radością.  Bal był
retro, panie w zwiewnych kreacjach, ozdobionych strusimi piórami, panowie w białych kapeluszach, nierzadko z cygarem w ręku. Bawiono się świetnie.

Oczywiście nie zapomniano o aukcji na cel charytatywny. Z każdym rokiem przybywa przedmiotów wystawianych do licytacji, a temperatura podczas licytowania jest bardzo wysoka. W tym roku ostro licytowano  wydawnictwo poświęcone Lublinowi wraz z kompletem map (700 zł), obraz młodego artysty malarza, Kamila Rzepczyńskiego:
Fala (600 zł) oraz mosiężny przycisk – sylwetka marszałka J.Piłsudskiego (700 zł), a także pięknie wydane informatory o Lublinie z pierwszego etapu ESK, wspaniałe nalewki Darka Matosiuka i  inne drobiazgi.  W sumie zebraliśmy 3600 zł, które zostaną przeznaczone na wspólnie wybrany przez kluby cel charytatywny. Zabawa była znakomita, prawie do rana.

[mjw]

 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego