10 lecie RC Chełm - ROTARY CLUB LUBLIN STARE MIASTO

Idź do spisu treści

Menu główne:

10 lecie RC Chełm

Co robimy
 
 
 
 


Nasz prezydent Edward Wrótniak i past-prezydent Grzegorz Wilczyński w imieniu naszego klubu uczestniczyli w obchodach  10 lecia chełmskiego klubu rotariańskiego. Impreza odbyła się nad Jez. Białym koło Włodawy w Ośrodku konferencyjno szkoleniowym Rusałka.


W części oficjalnej, która zaczęła się 11 maja o godz. 18.00 gości oraz czlonków klubu powitał pierwszy prezydent klubu Zbyszek Stasz. Oprócz członków klubu w spotkaniu uczestniczyły delegacje trzech klubów lubelskich, z Zamościa i z Białej Podlaskiej. W drugiej części spotkania przy pomocy środków audiowizualnych przedstawiono historię oraz dorobek klubu. W tej części przedstawiono listę zalożycieli, dwa kluby wprowadzające (RC Łódż i RC Lublin Centrum). Obecna liczba członków wynosi 22, ale przez klub przewinęło się już 30 osób. Następnie przedstawiono 10 letni dorobek klubu tj. wszystkie przedsięwzięcia od 2003 r. i zrealizowane granty we współpracy z innymi klubami. Pokazano również współpracę z klubami  zagranicznymi. W tej części pokazano również wystawę zdjęć oraz proporczyków z klubów polskich i zagranicznych z którymi chełmski klub miał bezpośrednie kontakty. W trzeciej części były oficjalne wystąpienia zaproszonych gości spoza klubu oraz delegacji klubowych które składały życzenia przygotowane w formie pisemnej i drobne upominki. Wszystkim uczestnikom organizatorzy wręczyli bryłkę kredy z tabliczką "10 lecie RC Chełm" i logo klubu umocowane na górnej części kredy. Część oficjalną uświetnił swoim występem zespół akordeonistów.

O godz 19.00 rozpoczęła się uroczysta kolacja oraz zabawa taneczna do białego rana przy rytmach czteroosobowej orkiestry. A rotariańscy długodystansowcy celebrowali 10-lecie RC Chełm od piątku do niedzieli.

[ed]
[fot. Andrzej Rożek]

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego